Balící linky

Termotvarovací vakuové linky zn. HILUTEC jsou vysoce kvalitní a efektivní balící zařízení. Princip jejich konstrukce spočívá v tom, že přímo v tvarovacím prostoru stroje vytvářejí ze spodní fólie vlastní originální designy obalů (vaniček). Vrchní fólie je pak určena k uzavření již naplněného obalu. V konečné fázi prochází hotové, vakuově zabalené výrobky přes řezací nože na výstupní pás, na který většinou navazuje pás průběžné váhy.

Stroje HILUTEC jsou schopny zpracovat jakýkoliv typ materiálu pro vakuové balení a to i materiály pro zvláštní balení jako např. šokové mrazení, balení pod ochrannou atmosférou, balení proti orosení apod. Hlavní využití tedy nacházejí především mezi zpracovateli masa a masných výrobků, mléčných výrobků a potravin obecně. Uplatní se však i v průmyslových odvětvích např. v kovovýrobě, u výrobců náhradních dílů, optiky apod.


HILUTEC FUTURE-PACK MINI HILUTEC FUTURE-PACK 100 HILUTEC FUTURE-PACK 100 XXL HILUTEC FUTURE-PACK 2000

HILUTEC FUTURE-PACK MINI

více informací

HILUTEC FUTURE-PACK 100

více informací

HILUTEC FUTURE-PACK 100 XXL

více informací

HILUTEC FUTURE-PACK 2000

více informací

Mezi hlavní výhody této technologie patří především velká variabilita tvarů a rozměrů produkovaných obalů, které je možno libovolně měnit v závislosti na požadavcích konkrétních zákazníků. Dalšími výhodami jsou rychlost balení, kontinuita pracovního cyklu, originalita tvaru produkovaných obalů, nízké náklady na obal jednoho výrobku nebo široké možnosti v konfiguraci ovládacích a funkčních prvků podle přání zákazníka.


Pokud máte zájem o více informací, neváhejte, prosím, zkontaktovat našeho obchodního zástupce.